Showing all 10 results

Show sidebar

Бланш blue

ден770.00
ИНФО Prima Hair бланш за коса е избалансиран професионален избелувач (осветлувач) погоден за сите типови коса. Осветлува до саканите нијанси,

Боја за коса/фарба

ден110.00
ИНФО IN HAIR Color Cream боја на коса е првенствено наменета за професионална употреба во фризерски салони. Има добра моќ

Брилијант крем

ден250.00
ИНФО Идеална пријатна крема за сува коса, која дава висок сјај и ја негува косата. Се препорачува за финализирање на

Гел за коса EXTRA STRONG

ден370.00
ИНФО Gel Extra Strong со светло црвена боја и има пријатен мирис. Се користи за модерни фризури. ПРИДОБИВКИ Силно ја

Крем хидроген 12%

ден250.00
ИНФО Крем Хидроген содржи стабилизиран хидроген пероксид во емулзија. Поради специфичниот состав, оштетувањето на косата е минимизирано. Крем хидроген се

Крем хидроген 3%

ден250.00
ИНФО Крем Хидроген содржи стабилизиран хидроген пероксид во емулзија. Поради специфичниот состав, оштетувањето на косата е минимизирано. Крем хидроген се

Крем хидроген 6%

ден250.00
ИНФО Крем Хидроген содржи стабилизиран хидроген пероксид во емулзија. Поради специфичниот состав, оштетувањето на косата е минимизирано. Крем хидроген се

Крем хидроген 9%

ден250.00
ИНФО Крем Хидроген содржи стабилизиран хидроген пероксид во емулзија. Поради специфичниот состав, оштетувањето на косата е минимизирано. Крем хидроген се

Силиконски серум

ден520.00
ИНФО Специјален лек за обновување на оштетената коса. Изработен е од специјално избрани силиконски компоненти кои ја реструктуираат оштетената коса.

Уље за заштита на коса PROTEKTA

ден240.00
ИНФО Масло за заштита на коса е специјална мешавина од растителни масла од пченка, авокадо, рицинусово масло и сончогледово масло