Showing 1–12 of 80 results

Show sidebar

SKIN RESCUE гел крема-дневна

ден1,200.00ден1,500.00
ИНФО SKIN RESCUE гел крем за лице (со нијацинамид и пантенол) е многу погоден избор за масна кожа која е

SKIN RESCUE крем маска за лице

ден1,180.00
ИНФО SKIN RESCUE крем маска (со ихтиол и ниацинамид) ја хидрира кожата, регулира лачење на себум, намалува проширени пори и

SKIN RESCUE крема-ноќна

ден1,200.00ден1,500.00
ИНФО SKIN RESCUE крема за лице (со ихтиол и ниацинамид) со не масна формулација наменета е за ноќна нега на

SKIN RESCUE млеко за лице

ден900.00ден1,050.00
ИНФО SKIN RESCUE млеко за лице (со ихтиол и ниацинамид) нежно ги отстранува трагите од нечистотија и вишок од себум

SKIN RESCUE тоник за лице

ден900.00ден1,050.00
ИНФО Лосионот го регулира лачењето на себум и има антисептично и смирувачко дејство. Со својата формулација ја подобрува негата на