Showing all 5 results

Show sidebar

Крема за масажа на стапала

ден290.00
ИНФО Хранлива, хидрантна крема, погодна за лекување на сува, груба и испукана кожа на стопалата. Каолин (бела глина) ја подобрува

Освежувачки балсам за стапала

ден400.00
ИНФО Хранлив, хидратантен балсам, погоден за третирање на сува, груба и испукана кожа на стопалата. Шеа путер, екстрактот од хамамелис